AT konference 2016

Alternativní ubytování

Hotel Delta **

Hotel Delta se nachází v překrásném přírodním prostředí Chráněné krajinné oblasti Železné hory, 3 km od města Seč a 150 m od Sečské přehrady. Jeho vzdálenost Kongres hotelu Jezerka je asi 0,5 km.

webové stránky hotelu nejsou momentálně k dispozici


Hotel Kapitán

Hotel Kapitán se nachází na břehu Sečské přehrady. Tato oblast je vyhlášena krásným prostředím Železných hor, jedné z nejčistších oblastí ČR.

Ubytování:

Ubytování je možné ve dvou a třílůžkových pokojích, které je lze přistýlkou upravit na čtyřlůžkové. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou sprchou, sociální zařízené je společné a nachází se na každém patře. Hotel nabízí také ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 90 lůžek .

Bližší informace o hotelu a možnosti rezervace naleznete zde:

http://www.hotelkapitan.cz/


Penzion Hájenka

Penzion Hájenka se nachází v obci Seč – Ústupky v klidné chatové oblasti 300m od přehrady Seč ležící v samém středu Železných hor na řece Chrudimce. Jeho vzdálenost od Kongres hotelu Jezerka je zhruba 0,7km.

Penzion byl vybudován počátkem 80.let na místě původní hájenky jako podnikový rekreační objekt. V roce 2001 byl rekonstruován a stylově vybaven. V zajímavém interiéru je stálá expozice loveckých trofejí.

Ubytovací kapacita penzionu je 42 osob. Pro hosty je zdarma k dispozici parkoviště, volejbalové hřiště, úschovna kol, zapůjčení různých sportovních náčiní a pro děti zákoutí s houpačkami, skluzavkou a tobogánem.

Ubytování:

Hotel nabízí dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky.

Bližší informace o penzionu a možnosti rezervace naleznete zde:

http://www.hajenka.cz/

Kontakty

ČESKÝ ADIKTOLOGICKÝ INSTITUT
Apolinářská 4, Praha 2, 128 00

web: www.snncls.cz
info email: info [zavináč] at-konference [tečka] cz

(Při zasílání emailu přepište adresu do emailové podoby bez mezer se zavináčem a tečkou, zde uvedený email je ve tvaru zabraňujícím zasílání spam zpráv. Děkujeme za pochopení.)

Minulé ročníky