AT konference 2016

Alternativní ubytování

Hotel Delta **

Hotel Delta se nachází v překrásném přírodním prostředí Chráněné krajinné oblasti Železné hory, 3 km od města Seč a 150 m od Sečské přehrady. Jeho vzdálenost Kongres hotelu Jezerka je asi 0,5 km.

deltasec.cz


Hotel Kapitán

Hotel Kapitán se nachází na břehu Sečské přehrady. Tato oblast je vyhlášena krásným prostředím Železných hor, jedné z nejčistších oblastí ČR.

Ubytování:

Ubytování je možné ve dvou a třílůžkových pokojích, které je lze přistýlkou upravit na čtyřlůžkové. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou sprchou, sociální zařízené je společné a nachází se na každém patře. Hotel nabízí také ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 90 lůžek .

Bližší informace o hotelu a možnosti rezervace naleznete zde:

http://www.hotelkapitan.cz/


Penzion Hájenka

Penzion Hájenka se nachází v obci Seč – Ústupky v klidné chatové oblasti 300m od přehrady Seč ležící v samém středu Železných hor na řece Chrudimce. Jeho vzdálenost od Kongres hotelu Jezerka je zhruba 0,7km.

Penzion byl vybudován počátkem 80.let na místě původní hájenky jako podnikový rekreační objekt. V roce 2001 byl rekonstruován a stylově vybaven. V zajímavém interiéru je stálá expozice loveckých trofejí.

Ubytovací kapacita penzionu je 42 osob. Pro hosty je zdarma k dispozici parkoviště, volejbalové hřiště, úschovna kol, zapůjčení různých sportovních náčiní a pro děti zákoutí s houpačkami, skluzavkou a tobogánem.

Ubytování:

Hotel nabízí dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky.

Bližší informace o penzionu a možnosti rezervace naleznete zde:

http://www.hajenka.cz/

Kontakty

ČESKÝ ADIKTOLOGICKÝ INSTITUT
Apolinářská 4, Praha 2, 128 00

web: www.snncls.cz
info email: info [zavináč] at-konference [tečka] cz

(Při zasílání emailu přepište adresu do emailové podoby bez mezer se zavináčem a tečkou, zde uvedený email je ve tvaru zabraňujícím zasílání spam zpráv. Děkujeme za pochopení.)

Minulé ročníky

Důležitá data AT konference 2020

Konání konference: 14. - 18. 11. 2020

Možnost stáhnutí aktivního příspěvku: do 15. 9. 2020

Spuštění rezervace ubytování a stravy v hotelu Jezerka: září 2020

Deadline pasivní účastníci: 6. 11. 2020