AT konference 2016

Místo konání a ubytování

ZAHÁJENÍ REZERVACE UBYTOVÁNÍ A STRAVY V HOTELU JEZERKA PROBĚHNE OD BŘEZNA 2023. Pro rezervaci bude nutno zadat heslo, které najdete na stránkách konference.


Kongres hotel Jezerka

Nově zrekonstrovaný tříhvězdičkový Kongres hotel Jezerka se nachází 100km od Prahy, v malebném prostředí CHKO Železné hory u Sečské přehrady. Celková kapacita hotelu je 230 lůžek v 96 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybavené klimatizací a vířivkou.

Hotel se nachází 200m od vodního díla Sečská přehrada, které je vhodné nejen ke koupání, ale také pro provozování vodních sportů, rybolovu a dalších rekračních aktivit. Nedaleko hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb.  V překrásném okolí hotelu můžete využít  značené turistické i cykloturistické stezky.

Součástí hotelu jsou restaurace, dvě vinárny, kongresový sál, 7 sálů a salónků. Vše je vybaveno nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami.

Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénemvenkovním bazénemdětským brouzdalištěmvířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dvatenisové kurty, dva squashové kurtyfitnesshorolezecká stěnaindoorový trenažér na golfvnitřní střelnicelaserová střelnice a herna.

Hotel je vyhledávaný pro svoji ideální polohu a kvalitní servis, poskytovaný v moderním, příjemném prostředí. To vše a mnoho dalšího vytváří z hotelu a jeho okolí ideální místo pro konání kogresů,  teambuildingových či sportovních akcí nebo rodinné rekreace.

Ceny ubytování pro rok 2023

naleznete ZDE.

pozn.: V ceně ubytování není zahrnuta snídaně. Pro rok 2023 je cena snídaně 250 Kč / osoba / den.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny

 • sprchový kout + sociální zařízení
 • balkon, rádio
 • pokojový bar – cena dle seznamu nápojů
 • TV (4 české programy) v ceně pobytu – (satelitní, privátní programy) 50Kč/16hod
 • internet 10MBit, připojení pevnou linkou, alternativně WiFi ve společných prostorách hotelu – zdarma
 • telefon – dle poplatku poskytovatele + 100%
 • u 2L pokojů jsou oddělená lůžka a není možné je jednoduchým úkonem spojit jako dvoulůžko
 • u 3L pokojů je možné dvě oddělená lůžka spojit jako dvoulůžko

pokoje Superior jsou navíc vybaveny

 • klimatizace, trezor
 • u těchto pokojů je možné jednoduchým způsobem vytvořit manželské postele nebo oddělená lůžka
 • Icd TV Panasonic 32″

Apartmány jsou navíc vybaveny

 • obývacím prostorem se sedací soupravou s možností rozložení pro pro přespání dalších 2 osob, čímž se zvýší kapacita aprtmánu na 4 osoby (za příplatek); u 4L apartmá se počet lůžek se dvěma přistýlkami zvýší ze 4 na 6
 • podle typu apartmá mají jednu nebo dvě ložnice  vždy pro dvě osoby

Relaxační apartmány jsou navíc vybaveny

 • vířivá vana s funkcemi hydromasáží a air masáží pro 2 osoby
 • obývací prostor se sedací soupravou s možností rozložení pro pro přespání dalších 2 osob, čímž se zvýší kapacita aprtmánu na 4 osoby (za příplatek)
 • klimatizovány jsou všechny prostory apartmánu

Ministerské apartmá je navíc vybaveno

 • rohová vana
 • ložnice pro dvě osoby
 • velkorysý obývací prostor s manželskou postelí, koženou sedací soupravou a domácím kinem

Stravování

Objednávka stravování bude probíhat při rezervaci  pokoje a účastníci si budou stravu objednávat na celou dobu pobytu.


Sečská přehrada

Vodní nádrž Seč je největší přehradní nádrží v Železných horách. Vybudována byla v letech 1925-34 firmou Vendelín Dvořák podle návrhu firmy Ing. Ctibor. Jejím účelem je zejména ochrana proti povodním a výroba elektrické energie, ale slouží také jako významné rekreační středisko celého Chrudimska a přilehlých oblastí – v létě se zde vystřídá až 50 tisíc rekreantů.

Zděná přehradní žulová hráz je 42 m vysoká a 165 metrů dlouhá. Objem nádrže činí přes 22 miliónů metrů krychlových a zadržovaná voda vytváří 7 km dlouhé jezero o ploše 220 hektarů v nadmořské výšce 490,5 m. Přehrada byla vytvořena zatopením několika vesnic. Zatopila 4 mlýny, 4 pily, tírnu lnu, statek, hospodářskou budovu a 11 obytných domů. A i dnes, když je málo vody, je vidět špička kostela z jedné této vesnice. Kámen na stavbu se dopravoval lanovou dráhou z lomu pod Libkovem. V roce 1947 byla uvedena do provozu i špičková vodní elektrárna.

Vodní nádrž, jejíž hladinu zpestřuje také ostrov s lesíkem, je obklopena zalesněnými kopci, skalami se zříceninami hradů Oheb a Vidštejn, poli a loukami a přirozeně také velkým množstvím rekreačních objektů. V jedné ze skal je dokonce vybudován krátký tunel přivádějící silnici na korunu hráze. Je tak ideálním místem pro odpočinkovou i aktivní rekreaci.

Kontakty

ČESKÝ ADIKTOLOGICKÝ INSTITUT
Apolinářská 4, Praha 2, 128 00

web: www.snncls.cz
info email: info [zavináč] at-konference [tečka] cz

(Při zasílání emailu přepište adresu do emailové podoby bez mezer se zavináčem a tečkou, zde uvedený email je ve tvaru zabraňujícím zasílání spam zpráv. Děkujeme za pochopení.)

Minulé ročníky

Důležitá data AT konference 2023

Konání konference: 4. – 8. 6. 2023

Deadline pasivní účast: 28. 5. 2023