AT konference 2016

Místo konání a ubytování

Kongres hotel Jezerka

Nově zrekonstrovaný tříhvězdičkový Kongres hotel Jezerka se nachází 100km od Prahy, v malebném prostředí CHKO Železné hory u Sečské přehrady. Celková kapacita hotelu je 230 lůžek v 96 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybavené klimatizací a vířivkou.

Hotel se nachází 200m od vodního díla Sečská přehrada, které je vhodné nejen ke koupání, ale také pro provozování vodních sportů, rybolovu a dalších rekračních aktivit. Nedaleko hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb.  V překrásném okolí hotelu můžete využít  značené turistické i cykloturistické stezky.

Součástí hotelu jsou restaurace, dvě vinárny, kongresový sál, 7 sálů a salónků. Vše je vybaveno nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami.

Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénemvenkovním bazénemdětským brouzdalištěmvířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dvatenisové kurty, dva squashové kurtyfitnesshorolezecká stěnaindoorový trenažér na golfvnitřní střelnicelaserová střelnice a herna.

Hotel je vyhledávaný pro svoji ideální polohu a kvalitní servis, poskytovaný v moderním, příjemném prostředí. To vše a mnoho dalšího vytváří z hotelu a jeho okolí ideální místo pro konání kogresů,  teambuildingových či sportovních akcí nebo rodinné rekreace.

Ceny ubytování pro rok 2023

naleznete ZDE.

pozn.: V ceně ubytování není zahrnuta snídaně. Pro rok 2023 je cena snídaně 250 Kč / osoba / den.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny

 • sprchový kout + sociální zařízení
 • balkon, rádio
 • pokojový bar – cena dle seznamu nápojů
 • TV (4 české programy) v ceně pobytu – (satelitní, privátní programy) 50Kč/16hod
 • internet 10MBit, připojení pevnou linkou, alternativně WiFi ve společných prostorách hotelu – zdarma
 • telefon – dle poplatku poskytovatele + 100%
 • u 2L pokojů jsou oddělená lůžka a není možné je jednoduchým úkonem spojit jako dvoulůžko
 • u 3L pokojů je možné dvě oddělená lůžka spojit jako dvoulůžko

pokoje Superior jsou navíc vybaveny

 • klimatizace, trezor
 • u těchto pokojů je možné jednoduchým způsobem vytvořit manželské postele nebo oddělená lůžka
 • Icd TV Panasonic 32″

Apartmány jsou navíc vybaveny

 • obývacím prostorem se sedací soupravou s možností rozložení pro pro přespání dalších 2 osob, čímž se zvýší kapacita aprtmánu na 4 osoby (za příplatek); u 4L apartmá se počet lůžek se dvěma přistýlkami zvýší ze 4 na 6
 • podle typu apartmá mají jednu nebo dvě ložnice  vždy pro dvě osoby

Relaxační apartmány jsou navíc vybaveny

 • vířivá vana s funkcemi hydromasáží a air masáží pro 2 osoby
 • obývací prostor se sedací soupravou s možností rozložení pro pro přespání dalších 2 osob, čímž se zvýší kapacita aprtmánu na 4 osoby (za příplatek)
 • klimatizovány jsou všechny prostory apartmánu

Ministerské apartmá je navíc vybaveno

 • rohová vana
 • ložnice pro dvě osoby
 • velkorysý obývací prostor s manželskou postelí, koženou sedací soupravou a domácím kinem

Stravování

Objednávka stravování bude probíhat při rezervaci  pokoje a účastníci si budou stravu objednávat na celou dobu pobytu.


Sečská přehrada

Vodní nádrž Seč je největší přehradní nádrží v Železných horách. Vybudována byla v letech 1925-34 firmou Vendelín Dvořák podle návrhu firmy Ing. Ctibor. Jejím účelem je zejména ochrana proti povodním a výroba elektrické energie, ale slouží také jako významné rekreační středisko celého Chrudimska a přilehlých oblastí – v létě se zde vystřídá až 50 tisíc rekreantů.

Zděná přehradní žulová hráz je 42 m vysoká a 165 metrů dlouhá. Objem nádrže činí přes 22 miliónů metrů krychlových a zadržovaná voda vytváří 7 km dlouhé jezero o ploše 220 hektarů v nadmořské výšce 490,5 m. Přehrada byla vytvořena zatopením několika vesnic. Zatopila 4 mlýny, 4 pily, tírnu lnu, statek, hospodářskou budovu a 11 obytných domů. A i dnes, když je málo vody, je vidět špička kostela z jedné této vesnice. Kámen na stavbu se dopravoval lanovou dráhou z lomu pod Libkovem. V roce 1947 byla uvedena do provozu i špičková vodní elektrárna.

Vodní nádrž, jejíž hladinu zpestřuje také ostrov s lesíkem, je obklopena zalesněnými kopci, skalami se zříceninami hradů Oheb a Vidštejn, poli a loukami a přirozeně také velkým množstvím rekreačních objektů. V jedné ze skal je dokonce vybudován krátký tunel přivádějící silnici na korunu hráze. Je tak ideálním místem pro odpočinkovou i aktivní rekreaci.

Kontakty

ČESKÝ ADIKTOLOGICKÝ INSTITUT
Apolinářská 4, Praha 2, 128 00

web: www.snncls.cz
info email: info [zavináč] at-konference [tečka] cz

(Při zasílání emailu přepište adresu do emailové podoby bez mezer se zavináčem a tečkou, zde uvedený email je ve tvaru zabraňujícím zasílání spam zpráv. Děkujeme za pochopení.)

Minulé ročníky

Důležitá data AT konference 2025

Konání konference: 8. – 12. 6. 2025